Frequently Asked Questions

Anna Grochowicka
Written by Anna Grochowicka

Dlaczego lepiej pokazać więcej niż jeden instrument?

Jakie instrumenty warto pokazać na Klaviano?


Chcesz skutecznie sprzedawać w intrenecie pianina i fortepiany? Zatem dostarczenie klientom rzetelnej informacji o swoich ofertach jest kluczowe. Codziennie ok. 2500 użytkowników szuka na Klaviano pianina lub fortepianu. Jeśli zarejestrujesz swój sklep fortepianowy na Klaviano, a nie ogłosisz żadnych instrumentów, szansa na znalezienie Twojej firmy przez naszych użytkowników jest równa około 5%. Dlatego warto chwalić się swoim asortymentem i pozwolić klientom wysyłać zapytania i dzwonić.

Zaletą pokazania więcej, niż jednego pianina na Klaviano jest to, że wyróżniamy się dzięki temu spośród prywatnych ogłaszających, którzy najczęściej ogłaszają jedno pianinko. Większa ilość instrumentów prezentowanych przez firmę, ściąga do niej większą ilość klientów. Dzięki jednej ofercie klient może zobaczyć pozostałe ogłoszenia, polecić Twoją firmę znajomym, którzy również poszukują instrumentu.

Jakie instrumenty warto pokazać na Klaviano?

  • W pierwszej kolejności polecamy pokazać te instrumenty, które są dostępne do zobaczenia w salonie i zagrania na nich od ręki.

  • W drugiej kolejności rekomendujemy ogłosić instrumenty, w opcji na zamówienie.

  • W swoim panelu użytkownika, w zakładce Informacje z rynku pianin - znajdziesz informacje jakie marki/modele pianin i fortepianów są najczęściej wyszukiwane, czy które z nich generują największą ilość zapytań - w Twoim mieście, regionie, kraju.

Które pianina i fortepiany mojego salonu warto szczególnie promować?

Zastanawiasz się, którym instrumentom warto wykupić dodatkowe promowanie, możesz poprosić o podpowiedź zespół Klaviano. Prowadzimy liczne analizy i obserwacje zachowań zakupowych naszych użytkowników. Gdy poznamy ofertę Twojej firmy, chętnie udzielimy pewnych sugestii dotyczących co warto na Klaviano ogłosić, jakie instrumenty są obecnie poszukiwane.


Categories: