Frequently Asked Questions

Anna Grochowicka
Written by Anna Grochowicka

Ile pianin i fortepianów może ogłosić moja firma?

Czy jak ogłoszę więcej ofert na Klaviano, to ogłoszenia będą tańsze? Czy mogę zmieniać typ abonamentu w trakcie jego trwania?


W celu wyboru najbardziej optymalnego pakietu usług oferowanych przez Klaviano dla profesjonalnych sklepów z pianinami i fortepianami należy w pierwszej kolejności zapoznać się z ofertą dla nich dedykowaną. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania co do oferty, prosimy je kierować do Anny Grochowickiej.

Jeśli jako profesjonalny ale mały handlarz pianin chcesz ogłosić np. 5 pianin lub fortepianów, polecamy skorzystać z pakietu 10 ogłoszeń za 39 € miesięcznie. Jest to o tyle optymalna oferta, gdyż pojedyncze ogłoszenie kosztuje 14,99 € miesięcznie. Co powyżej 4 ogłoszeń daje nam oszczędności, ale i możliwości rozwoju swojej oferty, i pokazywania kolejnych instrumentów w niedalekiej przyszłości.

Dlaczego lepiej pokazać więcej niż jeden instrument?

Czy jak ogłoszę więcej ofert na Klaviano, to ogłoszenia będą tańsze?

Zgodnie z naszą aktualną ofertą, im więcej pianin lub fortepianów chcesz ogłosić, tym cena za każde pojedyncze ogłoszenie będzie mniejsza.

Czy miesięczny pakiet staje się aktywny i zaczyna naliczać czas w momencie zapłaty czy w momencie wystawienia pierwszej oferty?

Zamówiony i opłacony pakiet usług Klaviano jest aktywowany automatycznie przez system w momencie dokonania płatności i obejmuje 30 dniowy okres rozliczeniowy, nie w momencie ogłoszenia pierwszego ogłoszenia.

Czy mogę zmieniać typ abonamentu w trakcie jego trwania?

Zmiana abonamentu jest jak najbardziej możliwa, i następuje ona od nowego okresu rozliczeniowego. Czyli jeżeli korzystasz z pakietu Standard Piano Seller, to po upływie 30 dniowego okresu rozliczeniowego możesz zmienić swój pakiet na Prestige Piano Seller. Wystarczy, że poinformujesz o tym zespół Klaviano. 

Categories: