Frequently Asked Questions

Anna Świątek
Written by Anna Świątek

Jak dodać ogłoszenie na klaviano?

Jak mogę zamieścić mój fortepian na waszej stronie internetowej?


Aby dodać ogłoszenie na Klaviano musisz się zarejestrować na naszym portalu (wymagane jest jedynie podanie maila do kontaktu oraz akceptacja regulaminu oraz polityki prywatności). Ogłoszenia na Klaviano są płatne ich aktualne ceny możesz sprawdzić na naszym cenniku. Bez dodatkowych kosztów i umów. Nie pobieramy prowizji od sprzedaży instrumentu za pośrednictwem naszego portalu.

Poniżej instrukcja krok po kroku jak dodać ogłoszenie na Klaviano:

1. Na stronie Klaviano w prawym górnym rogu znajduje się guzik Dodaj ogłoszenie - kliknij w niego

2. Zostaniesz poproszony o zalogowanie się lub rejestrację, jeśli nie posiadasz jeszcze konta na Klaviano. Jak założyć konto na Klaviano? Możesz się również zarejestrować przez Google lub Facebooka.

3. Wybierz co chcesz ogłosić (pianino, fortepian czy pokój do ćwiczeń) oraz markę i model swojego instrumentu (jeśli posiadasz taką wiedzę).

4. W kolejnym kroku zostaniesz przeniesiony na stronę, gdzie możesz wybrać rodzaj ogłoszenia, które chcesz dodać.

5. Uzupełnij formularz ogłoszenia, im więcej informacji podasz tym lepiej. Nie musisz wszystkich informacji wpisywać od razu, dodane ogłoszenie możesz później edytować.

6. Dodaj zdjęcia oraz nagrania swojego pianina/fortepianu.

7. W następnym kroku, zostaniesz przeniesiony do Podsumowania. Możesz tutaj wybrać metodę płatności. Na Klaviano akceptujemy płatności Paypal oraz kartą, w razie jakiś pytań lub problemów napisz do nas.

8. Po dokonaniu płatności, twoje ogłoszenie będzie widoczne na Klaviano w ciągu max. 2 godzin.

Dodaj ogłoszenie na Klaviano

Categories: